Log in

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Facebook 50x50     Twitter 50x50     Google 50x50

×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 188087

Niemal każdego dnia jesteśmy tak zajęci w pracy i domu, że coraz ciężej wygospodarować nam czas na jakichkolwiek ważnych spraw. Dlatego bardzo doceniamy sobie takie usługi, które wymagają od nas małego zaangażowania. Im mniej formalności i czasu będzie to od nas wymagało, tym chętniej godzimy się skorzystać z nowej propozycji, kredyt od zaraz online www.tanieszybkiekredyty.com

Następnym sporym udogodnieniem na rynku usług finansowych jest szybka pożyczka na sms. Jest to pożyczka przygotowana dla każdego, kto skończył 20 lat. Górną granicą wiekową jest przeważnie 70 lat. Kolejnym warunkiem koniecznym do spełnienia jest brak negatywnej historii kredytowej. Wniosek o taką pożyczkę składa się w prawdziwie błyskawicznym tempie - wystarczy wysłać sms pod wskazany numer telefonu. W treści sms umieszczamy imię i nazwisko, adres zamieszkania i kwotę kredytu. Najczęściej w przeciągu 48 godzin skontaktuje się z nami doradca i udzieli wszelkich istotnych informacji dotyczących pożyczki.
Szybkość i wygoda w uzyskaniu kredytu są związane z przyśpieszonymi procedurami weryfikacji naszej tożsamości.

Jeśli pozytywnie je przejdziemy, gotówkę możemy dostać jeszcze tego samego dnia. Na czym owe procedury bazują? Może to być identyfikacja poprzez konto bankowe. Przelewamy ze swojego rachunku na wskazany rachunek malutką kwotę, na przykład jeden grosz. W ten sposób potwierdza się, czy informacje zawarte we wniosku są identyczne z danymi właściciela konta. W tym momencie możemy liczyć na ekspresowe przelanie kredytu na konto. Innym sposobem może być przesłanie faksem lub mailem kopii dwóch dokumentów z fotografią i wyciągu z rachunku osobistego. Jeśli potwierdzenie tożsamości we wniosku jest jedynym warunkiem, pożyczka może zostać nam przyznana nawet w przeciągu kilku godzin od złożenia wniosku. Proces sprawdzania przechodzi się tylko jednokrotnie, jeśli więc następnym razem będziemy chcieli pożyczyć pieniądze w tej samej instytucji, wystarczy tylko złożyć kolejny wniosek.

Pożyczka przez sms może być udostępniona nawet przed podpisaniem umowy. Pieniądze wpłyną wyłącznie na podstawie procedury weryfikacji tożsamości, a stosowne dokumenty do podpisania zostaną przysłane do nas po wszystkim. W przypadku obcych nam instytucji wyspecjalizowanych w takich kredytach powinniśmy zachować nadzwyczajną ostrożność, czy przypadkiem taka usługa nie jest zwykłą próbą oszustwa. Największym minusem pożyczki pozabankowej jest bardzo wysokie oprocentowanie. Może ono wynosić nawet czterokrotność stopy procentowej kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego.
Website URL: http://yahoo.com
Download Full Premium themes - Chech Here

София Дървен материал цени

Online bookmaker Romenia bet365.ro